O mně


V životě jsem se nenudila, vyzkoušela jsem kde co. Do všeho, co jsem kdy dělala, jsem šla s vervou a energií. Co mi jde nejlépe? Nadchnout lidi pro dobrou věc a jít s nimi k cíli. Umím člověka dovést k jeho vysněné váze a postavě, rozpohybovat ho cvičením, obléknout jej od hlavy až k patě, aby mu to slušelo a dodat mu sebevědomí. Umím děti připravit na přijímací zkoušky z matematiky a fyziky a dovést je až k maturitě či na vysokou školu. Mám dlouholetou zkušenost s průvodcováním cyklistických zájezdů s různou obtížností. Zkrátka, ráda poznávám nové lidi a jsem mezi nimi.

Proto se o mě říká, že jsem žena mnoha tváří a profesí :-)

 

 

Vystudovala jsem matematiku a fyziku na MFF UK a učila je do roztrhání těla přes dvacet let na různých školách (ZŠ Na Smetance, Gymnáziu Christiana Dopplera, PORGu).

 

Od mládí jsem se potýkala s pocitem, že nejsem dostatečně štíhlá, a tak jsem postupně dělala kroky, abych se tohoto pocitu zbavila. Tehdy jsem začala poměrně hodně sportovat – volejbal, tanec, běh, plavání, cyklistika, lyžování a přešlo mi to do krve tak, že bez pohybu nemohu být.

Zlom nastal po porodu mých dvou dcer. Cítila jsem se hrozně a řekla jsem si: “Holka, s tím musíš něco dělat“. Vyhledala jsem kurz řízeného skupinového hubnutí a to mi bylo osudné. Líbilo se mi to natolik, že jsem se stala lektorkou a cvičitelkou těchto kurzů a mimo svoji profesi – učení matematiky a fyziky, jsem se začala vzdělávat a angažovat v tomto oboru a vést sama hubnoucí skupiny i jednotlivce.

Čím jsem šla hlouběji do problematiky hubnutí u sebe i u druhých, cítila jsem, že jen výpočty kilojoulů a tělocvik nestačí. Podstata je v hlavě a duši. Pustila jsem se proto do psychoanalytického výcviku a studia psychologie, abych sobě i druhým lépe porozuměla a mohla tak poskytnout hlubší podporu.

 

Velký kus cesty jsem už v tomto směru ušla, ale ještě velký mám před sebou.

 

 

Uložit

Uložit